Airbnb Warszawa – Mam tak samo jak Ty, miasto moje a w nim…

Warszawa to miasto, które można stale odkrywać, podczas kolejnych wyjazdów typu city break. Jednorazowa wizyta, np. na przedłużony weekend da szansę na poznanie najważniejszych i najbardziej charakterystycznych punktów miasta. Jednakże będzie to zbyt krótko, by rzeczywiście zagłębić się w różnorodność naszej stolicy. Niezależnie od tego, który raz ją odwiedzasz, zawsze warto postawić na airbnb Warszawa – to lokale, które zapewniają swobodny wypoczynek oraz nieskrępowaną swobodę komunikacyjną.

Airbnb Warszawa - szukasz noclegu?

Zarejestruj się i otrzymaj 100 zł do wykorzystania

Warszawa historyczna

Korzystając z tego klucza, warto postawić na kwatery airbnb Warszawa, znajdujące się w ścisłym centrum. To właśnie w centralnej części stolicy znajduje się Plac Zamkowy z kolumną Zygmunta i Zamkiem Królewskim, Krakowskie Przedmieście, Plac Defilad, Ogród Saki, Łazienki Królewskie czy tereny dawnego getta. Budynek Pałacu Kultury i Nauki także ma wartość historyczną (chociaż różnie interpretowaną) i nie można pominąć go w planach swojego zwiedzania.

 

Warszawa muzealno - kulturowa

Wykorzystując kupon airbnb, możesz zaoszczędzić sporą sumę, którą warto wydać na bilety do muzeum czy teatru. Warszawa posiada szeroką gamę tego rodzaju instytucji. Must have w zakresie pierwszej wizyty to oczywiście zjawiskowe i multimedialne Muzeum Powstania Warszawskiego, nowoczesne Muzeum Historii Żydów Polskich – POLIN oraz Centrum Nauki Kopernik. Każda osoba, chcąca uchodzić za światłą i obytą kulturalnie, powinna choć raz odwiedzić, podczas wizyty w stolicy, teatr (Narodowy bądź np. muzyczny Roma). Wielbiciele piłki nożnej, mają szansę, by zwiedzić Stadion Narodowy.

 

Hipsterskie klimaty

W tym zakresie, warto pokusić się o wynajem pokoju bądź całego mieszkania z bogatej oferty airbnb Warszawa np. na Pradze. Dzielnica ta posiada specyficzny charakter a dodatkowo przeżywa obecnie swój renesans, pod względem powrotu jej mieszkańców do tradycji i kultywowania lokalnego kolorytu. Miejsce ukochane przez osoby, które starają się opierać mainstreamowej kulturze i trendom. Podobnie wyglądają kwestie wykorzystania terenów nadwiślańskich. Niedoceniane do niedawna, powoli powracają do łask inwestorów. Infrastruktura, pojawiająca się na nadbrzeżu zachęca do spędzania wolnego czasu w mniej formalnym ale jednocześnie wyjątkowo przyciągającym środowisku.

 

Warszawa muzyczna

Fryderyk Chopin to jeden z najbardziej znanych i cenionych na świecie warszawiaków. Miasto chętnie wykorzystuje jego postać, by promować polską kulturę wysoką i podkreślać bogate dziedzictwo narodowe w tym zakresie. Osoby zafascynowane postacią Chopina, mogą zwiedzić Warszawę, podążając szlakiem jego imienia.

Airbnb Warszawa - szukasz noclegu?

Zarejestruj się i otrzymaj 100 zł do wykorzystania

To właśnie tutaj można natrafić na tablice pamiątkowe, przypominające o miejscach, w których się wychowywał. Grające ławki, ustawione w różnych punktach miasta, przyciągają uwagę zwiedzających i pozwalają na poszerzenie swojej wiedzy w przystępny i łatwy do zapamiętania sposób. Podróżni, którzy chcą skosztować trochę współczesnej muzyki, mogą sięgnąć po szeroką ofertę klubów i sal koncertowych – codziennie Warszawa ma do zaoferowania bogaty pakiet muzyczny, z różnych gatunków.

Open

Kliknij aby przejść do instrukcji jak otrzymać 100 zł w serwisie Airbnb.