AirBnB Paryż – czyli stolica zakochanych

Pomimo, iż Paryż nieodłącznie kojarzy się z romantycznymi wyjazdami pod wieżę Eiffla, to jego bogactwo kulturowe i historyczne jest niemożliwe do poznania podczas jednego wyjazdu. Proponowane przez nas kwatery airbnb Paryż będą doskonałą baza wypadową dla wszystkich tych, którzy chcą swobodnie korzystać z uroków miasta. Ich doskonała lokalizacja oraz odpowiedni standard, tworzą idealne warunki do podróżowania.

 

Coupon Airbnb szansą na rozsądną oszczędność

Każdy z klientów, który wykorzysta coupon airbnb może liczyć na ciekawe zniżki oraz atrakcyjne warunki zameldowania się podczas wymarzonej podróży. Airbnb Paryż to sieć kwater, która pozwala okryć miasto w zupełnie nowym wymiarze. Oszczędzając na kosztach zamieszkania, wcale nie musisz się godzić na gorszy standard.

Airbnb Paryż - szukasz noclegu?

Zarejestruj się i otrzymaj 100 zł do wykorzystania

Dlaczego warto odwiedzić Paryż?

Trudno wskazać tutaj wąską grupę miejsc, które są warte odwiedzenia. Przynajmniej kilkanaście z nich powinno się znaleźć w minimum planu zwiedzania. Pośród nich jest okazałe i jedno z najsłynniejszych muzeów świata o zbiorach, rozpalających wyobraźnię. Luwr to kompleks pałacowy z nowoczesną szklaną piramidą. To właśnie tam masz okazję zobaczyć największe dzieła kultury światowej. Kolejną, niepomijalną budowlą jest Katedra Notre Dame, która swoją architekturą udowadnia, iż francuski styl gotycki zachwyca pomimo upływu stuleci. Oczywiście żadna z podróży do Paryża, nie może się odbyć bez wizyty pod wieżą Eiffla. Budowla ta, pierwotnie postawiona tymczasowo, stała się rozpoznawalnym na całym świecie, symbolem francuskiej stolicy. Oprócz swoich walorów estetycznych (dla niektórych wątpliwych), umożliwia za swoim pośrednictwem podziwianie panoramy całego miasta (oddaje do dyspozycji trzy tarasy widokowe, znajdujące się na różnych wysokościach). Łuk Triumfalny, powstały na zlecenie Napoleona Bonapartego, okazale ozdabia największe rondo na świecie. Szczegółowe obejrzenie, znajdujących się na nim płaskorzeźb, zajmuje kilkadziesiąt minut.

 

Gratka dla miłośników współczesnej architektury i nowoczesnego stylu życia

Oprócz niezaprzeczalnych symboli historycznych i kulturalnych, jednym z ciekawszych rejonów miasta jest dzielnica La Defense. To miejsce które onieśmieli każdego. Na wskroś nowoczesne budynki, tworzą istny labirynt biurowców, które łącznie zajmują powierzchnię ponad 3 mln m2. Jeżeli chcesz poczuć klimat współczesnego, miejskiego życia, tętniącego pośpiechem i pracą na najwyższych stanowiskach, w firmach będących liderami światowego rynku, to w tej dzielnicy będziesz mógł doświadczyć tego w pełnym stopniu.

 

Airbnb Paryż dla wymagających

Wybierając jeden z proponowanych przez nas obiektów, warto zdecydować się na lokal, położony w pobliżu metra. Dzięki temu zyskasz pełną swobodę i niezależność w zakresie poruszania się po całej aglomeracji.

Airbnb Paryż - szukasz noclegu?

Zarejestruj się i otrzymaj 100 zł do wykorzystania

Jednocześnie będziesz w stanie podziwiać podczas podróży stacje metra, które zachwycają swoją formą (biorąc pod uwagę ich wiek). Czerpanie z drobnych przyjemności detali spotykanych po drodze, gwarantuje pełniejszy obraz odwiedzanego miejsca.

Open

Kliknij aby przejść do instrukcji jak otrzymać 100 zł w serwisie Airbnb.