AirBnB Londyn – stolica Wielkiej Brytanii

Jeżeli chcesz poczuć smak prawdziwej przygody w stylu city break, to koniecznie wybierz się do jednej z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych stolic świata. Londyn to miejsce, gdzie wielokulturowość, spotyka się z obszerną historią oraz imperialnym splendorem. Korzystając z oferty airbnb Londyn, możesz znaleźć tani i pewny nocleg, który pozwoli Ci cieszyć się nieskrępowanym dostępem do miejskich atrakcji.

 

Co warto zobaczyć w Londynie?

Ilość atrakcji i ciekawostek, jakie ma do zaoferowania to miasto jest ogromna. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie – zarówno zwolennicy szampańskiej zabawy (słynne n a cały świat kluby, w których grają najlepsi DJ), miłośnicy kultury i sztuki (liczne muzea, galerie i całe zaplecze sztuki teatralno – muzycznej), zwolennicy oglądania zabytków (historyczna zabudowa, pełna odniesień i kontekstów kulturowych) oraz Ci, którzy kochają nowoczesną architekturę (kolacja w jednej z knajp z widokiem na panoramę londyńskich wieżowców zachwyci każdego). Proponowane przez airbnb Londyn pokoje, mieszkania i domy pozwolą korzystać z pełni udogodnień a ich wybór warto oprzeć na priorytecie dostępu do najważniejszych dla danej osoby atrakcji.

Airbnb Londyn - szukasz noclegu?

Zarejestruj się i otrzymaj 100 zł do wykorzystania

Niezależnie od tego, jaki styl podróżowania prowadzisz, jest w Londynie kilka miejsc, które powinien odwiedzić każdy turysta. Dostęp do części z nich jest bezpłatny, niektóre wymagają zakupienia biletu a pozostałe można obejrzeć jedynie z zewnątrz. Wykorzystując rabaty airbnb, będziesz mógł pozwolić sobie na więcej.

 

TOP 5 atrakcji Londynu

  • British Museum – jedno z najbardziej znanych na świecie, które posiada w swoich zbiorach niebagatelną liczbę 7 mln eksponatów. Ich doskonała ekspozycja, pozwala na zapoznanie się z historią ludzkości oraz rozwojem kultury od czasów starożytnych do współczesności.
  • Tower Bridge – jeden z głównych symboli miasta – most rozwieszony nad Tamizą, powstały w roku 1894. Ma podnoszone przęsła, okazałe wieże oraz zapewnia możliwość podziwiania okolicy z tarasu widokowego.
  • London Eye – nowoczesny i niezaprzeczalnie rozpoznawalny symbol Londynu. Okazałe, młyńskie koło, zachęca do podziwiania okolicy z nietypowej perspektywy a jednocześnie idealnie wpisuje się w krajobraz współczesnego Londynu.
  • Big Ben i Pałac Westminsterski – najsłynniejsza wieża zegarowa, na stałe zakotwiczona w świadomości kulturowej całego świata. Pałac zaś jest miejscem posiedzeń Parlamentu. Prezentowana przez te budowle architektura opiera się od lat zmiennym trendom.
  • Hyde Park – jeden z królewskich parków, ze słynnym Speaker Corner oraz zjawiskową architekturą

Airbnb Londyn - szukasz noclegu?

Zarejestruj się i otrzymaj 100 zł do wykorzystania

Z kwaterami airbnb Londyn możesz swobodnie zwiedzić wszystkie te atrakcje i oczywiście znacznie więcej. Obowiązująca obecnie airbnb zniżka da Ci większą swobodę finansową a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze możesz bez wyrzutów wydać na dowolny cel. Jeżeli chcesz zobaczyć jak najwięcej, to postaw na lokal, znajdujący się nieopodal stacji metra. Wtedy całe miasto będzie się znajdowało w zasięgu ręki. To, jak wykorzystasz nadarzającą się okazję, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

Open

Kliknij aby przejść do instrukcji jak otrzymać 100 zł w serwisie Airbnb.