AirBnB Barcelona – śródziemnomorska przystań turystyczna

Barcelona to miejsce niezwykłe i wyjątkowe zarówno pod względem atrakcji turystycznych, jak i bazy noclegowej. Każdego roku przyjeżdżają tu tysiące turystów, spragnionych słońca, radości i pięknych miejsc.

 

Indywidualnie czy z biurem podróży?

Wyjazd do Barcelony powinien być przemyślany i dobrze przygotowany, bez względu na to, czy jest to wyprawa indywidualna, czy impreza organizowana przez tour operatora. Istotną kwestią jest miejsce noclegowe. Baza noclegowa w Barcelonie jest bardzo bogata, warto jednak zwrócić uwagę na portal airbnb Barcelona – rozwiązanie, za którego pośrednictwem można znaleźć atrakcyjny nocleg. Dodatkowym bonusem jest kupon airbnb, który standardowo zapewnia dodatkowe zniżki.  Godny podkreślenia jest fakt, że z oferty airbnb korzystają zarówno turyści indywidualni, jak i biura podróży.

Airbnb Barcelona - szukasz noclegu?

Zarejestruj się i otrzymaj 100 zł do wykorzystania

 

Jak planować pobyt w Barcelonie?

Czas spędzony w Barcelonie to wyjątkowe i niezapomniane chwile. Ilość i różnorodność atrakcji turystycznych zachwyca i zapiera dech w piersiach.

Sagrada Familia – słynne dzieło Antoniego Gaudiego to zabytek, którego nie można pominąć. Jest to secesyjna Świątynia Pokutna Świętej Rodziny,która zdecydowanie wyróżnia się na tle innych zabytków o charakterze sakralnym. Budowa bazyliki trwa do dnia dzisiejszego, jednakże to właśnie Gaudi nadał budowli niezwykłe i fantazyjne kształty.

Park Güell to kolejne miejsce, które znaleźć można w programie każdej wycieczki, nota bene, również zaprojektowane przez Gaudiego.  Ogólnie rzecz ujmując, jest to duży i piękny ogród, dopełniony niezwykłą architekturą i charakterystycznymi mozaikami.

W bezpośrednim sąsiedztwie miejsca znajduje się wiele atrakcyjnych miejsc noclegowych, które zapewnią nie tylko wspaniały wypoczynek, ale także niesamowite widoki, spokój i ciszę. W poszukiwaniu noclegu pomóc może portal airbnb Barcelona, natomiast coupon airbnb to gwarancja zniżki, a więc korzystnej ceny.  Śmiało można więc stwierdzić, że dzięki airbnb Barcelona w prosty sposób można połączyć przysłowiowe przyjemne z pożytecznym.

Osoby, dla których miejski gwar bywa męczący, chętnie korzystają z barcelońskich, czystych i ciepłych plaż.  Ekstremalne wrażenia i optymalną dawkę adrenaliny zapewnia Teleferic de Montjuic – kolejka linowa, dzięki której można podziwiać Barcelonę z góry. Widoki potrafią być powalające, zwłaszcza, gdy jest to atrakcja realizowana w czasie zachodu słońca.  Teleferic de Montjuic znajduje się bezpośrednio przy pięknej plaży, dzięki czemu można połączyć alternatywne atrakcje, ciekawie i kreatywnie wypełniając cały dzień.

Z możliwości tej często korzystają biura podróży, wprowadzając te punkty do programu imprezy, nie mniej jednak duet w postaci plażowania i wyprawy kolejką linową sporym zainteresowaniem cieszy się również w przypadku turystów indywidualnych.  Kolejką można dojechać do zamku na Wzgórzu Montjuc, Miramar oraz Castell de Montjjuc – turyści mają do wyboru jeden, dwa lub trzy odcinki.

Font Magica – to niesamowity kompleks fontann. Miejsce wspaniałe i wyjątkowe, przesycone magią i niezwykłością. Jest to doskonałe miejsce dla marzycieli oraz turystów, którzy choć na chwilę chcą przenieść się do innego świata.

W ofertach biur podróży znajduje się także słynna La rambla – najsłynniejsza aleja Barcelony, która łączy Plac Kataloński z Portem.

Wiele ofert wypoczynkowych oferuje noclegi zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie La rambli. Nietrudno się domyślić, że są to oferty pozyskane za pośrednictwem portalu airbnb Barcelona, często z wykorzystaniem bonusu, jakim jest kod airbnb.

Airbnb Barcelona - szukasz noclegu?

Zarejestruj się i otrzymaj 100 zł do wykorzystania

Pomysł jak najbardziej trafiony, miejsce urocze i niezwykłe.

Będąc w Barcelonie nie można oczywiście pominąć słynnej katedry św. Eulalii, stanowiącej doskonały przykład architektury gotyckiej. Z dachu katedry można podziwiać Dzielnicę Gotycką, rozciera się tu również widok na całą Barcelonę.

Zaskoczeniem dla wielu turystów jest znajdujący się wewnątrz katedry staw, w którym pływają gęsi.
Imponująco prezentuje się również Barri Gotic, czyli średniowieczna dzielnica, stanowiąca centrum Starego Miasta. Wąskie uliczki, monumentalne mury i niesamowity klimat, który idealnie podkreśla wspaniały charakter miasta.

Open

Kliknij aby przejść do instrukcji jak otrzymać 100 zł w serwisie Airbnb.